RadcaPrawnyWielkopolski.pl
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu
             
STRONA GŁÓWNA DODAJ KANCELARIĘ O SERWISIE O OIRP MEDIA O SERWISIE KONTAKT POMOC

Kryteria wyszukiwania

Nazwisko, nazwa, miasto, ulica


Wybierz miasto:


Wybierz dzielnicę:


Wybierz ulicę:


Wybierz zakres prawa:Pod parasolem radcy


„Niebieski Parasol” to nazwa ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Krajową Radę Radców Prawnych w Warszawie. Dzięki niej osoby o niższym statusie materialnym mogą uzyskać bezpłatną pomoc prawną również w Wielkopolsce.

Jak się obronić przed nieuczciwym pracodawcą? Jak bronić praw swojego dziecka? Jak przyjąć lub odmówić przyjęcia spadku? To tylko niektóre pytania, na które odpowiadali członkowie samorządu Wielkopolskiej Izby i aplikanci. Przez trzy dni służyli bezpłatną pomocą i doradztwem w rozwiązywaniu spraw z różnych zakresów prawa: pracy, spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego, bankowego, podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych.

– Uważam, że akcja „Niebieski Parasol” jest bardzo potrzebna. Działalność pro publico bono dla osób znajdujących się w trudniej sytuacji życiowej i finansowej jest dla naszego środowiska niezwykle ważną formą aktywności – mówi dr Krystyna Babiak, Wicedziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. – Wierzę, że akcje w miastach województwa wielkopolskiego na stałe wpiszą się w kalendarz corocznych wspólnych działań lokalnych władz i samorządu radcowskiego – dodaje.

2009-2019 © Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu. Wykonanie: Help System.